menusearch
havarasan.ir

برندها

به وب سایت رسمی شرکت هوارسان ناب ارس خوش آمدید
تخصصی ترین مرکز تولید و فروش دستگاه‌‌‌‌های هواساز

(0)
(0)
برندها

تجهیزات پزشکی یکی از سریع ترین حوزه‌‌‌‌های در حال رشد در علوم زندگی است. این صنعت وسیع به ساخت و پیشرفت انواع دستگاه ها از تشخیصی و دستگاه‌‌‌‌های تصویربرداری پزشکی تا ابزار‌‌‌‌های جراحی و ارتوپدی می‌پردازد. با پیشرفت بالای تکنولوژیکی در سال‌‌‌‌های اخیر، زیر مجموعه‌‌‌‌های شرکت‌‌‌‌های بزرگ از جمله زیرمجموعه‌‌‌‌های فن آوری‌‌‌‌های درمانی و بهداشتی، جایی که دستگاه‌‌‌‌های پزشکی با تکنولوژی ها و نرم افزار نوآورانه روبرو هستند، رشد بسیار سریع ای داشته اند.

 

1- مدترونیک (Medtronic)

 

شرکت مدترونیک (Medtronic) در صدر لیست پردرآمدترین شرکت‌‌‌‌های تجهیزات پزشکی تا سال 2018 در جهان است. این شرکت در سال 2017 درآمد قابل توجه ای نزدیک به 30 میلیارد دلار داشته است. درآمد مدترونیک در مقایسه با آمار‌‌‌‌های سال 2016، سه درصد افزایش داشته و گزارش داده که این افزایش ناشی از رشد متعادل و متنوع در همه گروه ها و مناطق است. البته بخشی از این افزایش درآمد ناشی از تثبیت خرید کمپانی کاویدین (Covidien) است.

 

2- شرکت فرسنیوس (Fresenius)

شرکت مراقبت‌‌‌‌های پزشکی فرسنیوس (Fresenius)، گزارش داده که در پایان سال 2017، درآمد سالانه اش به مقدار نه درصد افزایش یافته است. شرکت فرسنیوس، 20.7 میلیارد دلار در سال 2017 درآمد داشته است. این شرکت همچنین در بخش‌‌‌‌های کلیدی خود شامل: بخش خدمات دیالیز (بیش از 5 درصد)، بخش محصولات مراقبت بهداشتی (بیش از 7 درصد) و بخش هماهنگی (بیش از 36 درصد) و بازار‌‌‌‌های کلیدی و عمده خود : آمریکای شمالی (بیش از 9 درصد)، اروپا، خاورمیانه و آفریقا (بیش از 6 درصد)، آمریکای لاتین (بیش از 15 درصد) و آسیا و اقیانوسیه (بیش از 13 درصد) رشد داشته است.

افزایش و رشد درآمد شرکت فرسنیوس به دلیل فروش بالای دیالیزرها، ماشین آلات و محصولات دیالیز صفاقی است. البته بخشی از این افزایش درآمد ناشی از مالکیت بیمارستان‌‌‌‌های کورا (Cura Day Hospitals) در آوریل 2017 است.

 معرفی برند بزرگ بازار تجهیزات پزشکی دنیا
 معرفی برند بزرگ بازار تجهیزات پزشکی دنیا
 معرفی برند بزرگ بازار تجهیزات پزشکی دنیا
 معرفی برند بزرگ بازار تجهیزات پزشکی دنیا
 معرفی برند بزرگ بازار تجهیزات پزشکی دنیا